Як вибрати техніку для кухні

У Калуші проведуть заходи для залучення школярок до технологій.

Напередодні Міжнародного дня дівчат організують Національний День Дівчат в STEM. З цієї нагоди у Калуші проведуть заходи для залучення школярок до технологій.

8 жовтня одночасно по всіх областях України технологічні компанії відкриють свої двері для студенток та школярок 8-10 класів та на власному прикладі надихатимуть їх будувати кар’єру в науці та технологіях, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу ГО Центр “Розвиток КСВ”.

В Івано-Франківській області, до проведення Дня дівчат долучилися учениці Калуської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст №2. Вони відвідають “Карпатнафтохім” — провідне підприємство нафтохімічної галузі промисловості України. На завершення заходу буде організовано телеміст між містами-учасниками, під час якого дівчата поділяться своїми враженнями від візитів до компаній і знайомства зі спеціалістками, які зруйнують їхні стереотипні уявлення про професії.

Минулоріч, по завершенню першого в Україні Національного дня дівчат, анкетування учасниць виявило, що 50% дівчат на початку вважали, що професії поділяються на «чоловічі» та «жіночі”, а 70% дівчат заявили про те, що День в компанії змінив їх плани на професію. За результатами загальноукраїнського соціологічного опитування молоді 2017 року, дівчата загалом утричі менше, ніж хлопці, орієнтовані на опанування професії “інженер”. Якщо у 2010/2011 н.р. кількість жінок, які прагнуть здобути інженерну освіту становила майже 27%, то на сьогодні їхня частка скоротилася до 20%.

Довідка.

Національний День Дівчат в технологіях  вперше було проведено у 2018 році за сприяння CSR Ukraine, експертної організації Центр “Розвиток КСВ” спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення. Тоді технічні та науково-дослідні компанії відкрили свої двері дівчатам 5-9 класів в семи містах України — Києві, Дніпрі, Львові, Житомирі, Івано-Франківську, Южноукраїнську та Ужгороді. 16 великих та малих компаній провели практичні заняття, екскурсії, семінари, вікторини, конкурси, майданчики для спілкування серед дівчат, які навчаються в середній школі.

STEM — акронім, який означає науку (Science), технології (Technology), інжиніринг (Engineering) та математику (Mathematics).

Залишити коментар

Відстежуйте наші новини у Facebook !