Як вибрати техніку для кухні

Біля Калуського відділу ДРАЦС облаштують святкову фотозону

Ще влітку територію біля Калуського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану почали облагороджувати. Раніше дорога була вкрита великою тротуарною плиткою, а зараз комунальники встелили її сучасною бруківкою, а також розширили клумби. Нещодавно перед входом у ДРАЦС встановили бетонні колони.

Начальник Калуського міськрайонного відділу ДРАЦС Ірина Очкур повідомила, що тут заплановано спорудити святкову фотозону, пише “Нафтохімік-Калуш”.

“Благоустрій території перед нашим ДРАЦСом здійснюється за кошти з міського бюджету. Депутати погодилися, що тротуар потрібно встелити бруківкою, а розширені клумби і фотозона додадуть святковості та урочистості цій території. Наразі клумби вже розширені, а от коли відбудеться насадження нових квітів залежить від особливостей рослин та погодних умов. Щодо колон, які вже також встановили, то вони стануть основою для майбутньої фотозони. Плануємо, що ці колони будуть оповиті квітами або ж у зимову пору року гірляндами і стануть чудовим місцем, де можна буде зробити світлини на пам’ять. До слова, накриття над ними не передбачається”, — зазначила Ірина Очкур.

Залишити коментар

Відстежуйте наші новини у Facebook !