Як вибрати техніку для кухні

22 жовтня відбудеться прем’єра документального фільму «Тато», присвячена пам’яті Добровольця Володимира Самоленка

З нагоди Дня захисника України, 22 жовтня у м.Калуші о 18.30 в кінозалі «ЧАС КІНО» (ПК “Мінерал”) відбудеться прем’єра документального фільму «Тато» (режисерки: Лариса Артюгіна, Marta-Daryia Klinava), повідомляє на сторінці Фейсбук Олександр Соколовський. Стрічка присвячена пам’яті Добровольця Володимира Самоленка з позивним «Вован», який став одним з перших добровольців батальйону «Донбас». Для його доньки Олі, її тато був найкращим другом. За два роки, їй доведеться подолати важкий шлях, щоб дізнатися про життя батька на війні. Про те, що таке ДНК та як ідентифікується тіло. У спілкуванні побратимами і друзями, вона хоче зрозуміти, чому він пішов на війну, як змінила його війна. Олі належить відкрити батька з іншого боку: не тільки як турботливого сім’янина, але і людини, відданої почуттю обов’язку до останнього подиху.
Режисерка фільму Larysa Artiugina “ Це історія юної українки, яка у пошуках, загиблого на російсько-українській війні батька, перетворилась на доньку воїна. Це дуже особиста історія, не так про війну, як про людські стосунки, про втрату, і про те, як молода дівчина йде дуже непростим шляхом, щоб віддати батьку останню шану, на цьому шляху вона продовжує знайомитись зі своїм татом.”
На показі будуть героїня фільму Ольга, яка шукала безвісті зниклого батька, та одна з режисерок Марта Клінава з Білорусії.

Залишити коментар

Відстежуйте наші новини у Facebook !